MÖBLER / Bord / Skrivbord 7336629
nr 733 6629
Skrivbord
20-tal, Mahogny, 3 lådor, Pelare, längd: 130, djup: 70, höjd: 79
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:03:45
9/1 17:31:55